Pełna wersja
ŁAŃCUT
2018.09.14 09:56 | aktualizacja: 2018.09.14 09:57

"Jednoręcy bandyci" zatrzymani

Wspólne działania łańcuckich policjantów i Krajowej Administracji Skarbowej doprowadziły do zarekwirowania 6 "jednorękich bandytów". Maszyny, służące do urządzenia nielegalnych gier hazardowych, znajdowały się na terenie Łańcuta, a ich wartość oszacowano na 72 tys. zł.
"Jednoręcy bandyci" zatrzymani

W ubiegłym tygodniu łańcuccy policjanci wraz z funkcjonariuszami Delegatury Urzędu Celno-Skarbowego w Rzeszowie prowadzili działania kontrolne na terenie powiatu łańcuckiego. W dwóch lokalach na terenie miasta funkcjonariusze ujawnili łącznie 6 automatów służących do nielegalnych gier hazardowych. Ich wartość oszacowano na 72 tys. zł.

Maszyny zostały zabezpieczone przez funkcjonariuszy. Dalsze postępowanie w tej sprawie prowadzi Krajowa Administracja Skarbowa z Rzeszowa.

Zgodnie z nowelizacją ustawy o grach hazardowych, od 1 kwietnia 2017 r. nie można urządzać gier na automatach poza kasynami gier. Za nielegalną działalność związaną z grami na automatach grożą wysokie kary. Za urządzanie gier na automatach bez wymaganej koncesji kara wynosi 100 tys. zł od każdego automatu. Za nielegalne urządzanie gier hazardowych grozi też odpowiedzialność karno-skarbowa: kara grzywny, kara pozbawienia wolności do lat 3, albo obie te kary łącznie.

KPP Łańcut/Red
Udostępnij:   Śledzik   Facebook   GG   Twitter   Blip
KPP Łańcut/Red dodany 14 września 2018
 
Odsłon: 6938

Czytaj podobne

Waszym zdaniem (9)

Najwyżej oceniane komentarze
~ koko
Oceniano 15 razy  +13
A w urzędach ile jest takich jednorękich bandytów i nikt się tym nie zajmnie ???żenada
Wszystkie komentarze
~ kozak
Oceniano 7 razy  +5
W urzędach to raczej "dwuręczni bandyci"!!!
~ pies
Oceniano 8 razy  +6
sobota 15.09. godz 10.00 lokal na piłsudskiego /open/ czynny całą dobę.gdzie służby śmiechu warte
~ Sasza
Oceniano 10 razy  -4
Pojęcia nie masz nawet jakimi spr zajmuje się policja. Większość spraw jest nienaglasniana. Większość mysli ze policja to tylko ta oznakowana w białych czapkach tymczasem robią sporo a mówią mało. Jak znajdziesz się w sytuacji podbramkowej szybko uderzysz do nich po pomoc.
~ songokuss
Oceniano 5 razy  +3
nasze psy tylko takich bandziorów potrafią złapać
~ bezrenki erudyta
Oceniano 1 raz  +1
Dajcie spokój
~ Jednoreki bandyta
Oceniano 10 razy  +8
A co z jednorękimi bandytami na urzędach...
~ sasza
Oceniano 7 razy  +5
brawo panowie
~ koko
Oceniano 15 razy  +13
A w urzędach ile jest takich jednorękich bandytów i nikt się tym nie zajmnie ???żenada
~ kilo
Oceniano 9 razy  +9
Czyżby ci bandyci byli w lokalu w kościelnej ulicy? Taż od paru miesięcy interes kwitł. Wielka mi akcja
Forum jest miejscem wymiany informacji, komentarzy oraz rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wypowiedzi zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie użytkowników portalu, członków redakcji i innych osób. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, lecz nie dotycząca spraw osobistych.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
Wydawca portalu lancut.gada.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Wszelkie prawa zastrzeżone lancut.gada.pl
Pełna wersja