REKLAMA
Pełna wersja
ŁAŃCUT Łańcut
2020.01.21 09:26 | aktualizacja: 2020.01.21 09:31

Pod oddziałem PBS kolejka

Od rana pod łańcuckim oddziałem Podkarpackiego Banku Spółdzielczego klienci czekali na jego otwarcie. Z informacji jakie dostaliśmy nie ma utrudnień w wypłatach w filiach banku, bankomatach, transakcjach internetowych oraz w płatnościach kartami.
Pod oddziałem PBS kolejka

Klienci detaliczni (indywidualni), w tym osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, a także mikrofirmy, oraz MŚP, zachowały swoje środki w całości. Wyjątkiem od tej zasady są nieskapitalizowane, czyli naliczone ale jeszcze niezaksięgowane na koncie odsetki od kwot przekraczających limit gwarancji BFG. Do nowej instytucji przenoszone są także kredyty. Obsługa klientów PBS, ze względu na techniczne wymogi związane z przeniesieniem działalności do Banku Nowego BFG S.A., została czasowo zawieszona do 20.01.2020 włącznie.

Od dzisiaj klienci banku są obsługiwani jak do tej pory. Klienci mają dostęp do swoich oszczędności przez wszystkie kanały: bankowość internetową i aplikację mobilną. Klienci mogą korzystać z kart i bankomatów banku.

W nowej instytucji Bankowy Fundusz Gwarancyjny gwarantuje oszczędności klientów banku na niezmienionych zasadach, tj. do równowartości 100 tys. euro, w złotych.

Zdjęcie od Czytelnika.

Klienci PBS bez dostępu do pieniędzy

Red
Udostępnij:   Śledzik   Facebook   GG   Twitter   Blip
Red dodany 21 stycznia 2020
 
Odsłon: 19157

Czytaj podobne

Waszym zdaniem (1)

kingabu
Oceniano 13 razy  +9
Niestety tesciu i tesciowa mieli tu konta, wczoraj pomogłame załozyć im w innym banku dziś już wszystkie swoje oszczednosci przelali na nowe konto, i pewnie w piątek pójdą zamknąć tutaj ;) internety działa dobrze ale strach był
Forum jest miejscem wymiany informacji, komentarzy oraz rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wypowiedzi zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie użytkowników portalu, członków redakcji i innych osób. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, lecz nie dotycząca spraw osobistych.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
Wydawca portalu lancut.gada.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Wszelkie prawa zastrzeżone lancut.gada.pl
Pełna wersja