REKLAMA
Pełna wersja
REKLAMA
ŁAńCUT
2024.02.23 06:00 | aktualizacja: 2024.02.22 22:36

Sławomir Rejman kandydatem na burmistrza

W czwartek poznaliśmy kolejnego kandydata na stanowiska Burmistrza Miasta Łańcuta. Sławomir Rejman jest kandydatem z Komitetu Wyborczego Wyborców Sławomira Rejmana "Razem dla Łańcuta".
Sławomir Rejman kandydatem na burmistrza

"Pan Sławomir Rejman jest człowiekiem skromnym, pracowitym, życzliwym, prawym o tzw. czystych rękach i wrażliwym na potrzeby innych, a jednocześnie konsekwentnym w dążeniu do zamierzonego celu.

Jest niekonfliktowy i potrafi zjednoczyć ludzi wokół najważniejszych spraw. Szanuje także tych, którzy sceptycznie odnoszą się do jego kandydatury. W osobowości i postawie naszego kandydata istotne miejsce zajmuje bezinteresowna służba ludziom, Bogu i Ojczyźnie. Nie jest uwikłany w przeszłość historyczną, która czasem może boleśnie rzutować na zachowanie i postępowanie wielu osób. Umie wnieść wiele wartości, przydatnych dla rozwoju naszej miejskiej społeczności. Gwarantują to jego kwalifikacje i doświadczenie zawodowe zdobyte podczas pracy m. in. w Starostwie Powiatowym w Łańcucie.

Od dwóch kadencji jest radnym Rady Miasta Łańcuta i w wielu kwestiach krytycznie ocenia działania obecnego burmistrza.

Jego biegła znajomość prawa, technik audytowych, zagadnień rozwoju regionalnego, mechanizmów funkcjonowania funduszy europejskich, bezpośrednie kontakty z parlamentarzystami, przedstawicielami rządu i z wieloma instytucjami zapewnią lepszą przyszłość dla naszej "Małej Ojczyzny".

Wybory to nie konkurs na ładny uśmiech i obietnice bez pokrycia.

Obecnemu burmistrzowi Rafałowi Kumkowi mówimy: dość arogancji, buty, narcyzmu i nieszanowania mieszkańców Łańcuta, a także zdominowania i podporządkowania pracy radnych. Dość prowadzenia pracowniczych sporów sądowych, które naraziły miasto na straty finansowe. Wspólnie postawmy na lepszą przyszłość naszego miasta i naszego rodaka Sławomira Rejmana - osoby zamierzającej kandydować na Urząd Burmistrza Miasta Łańcuta w kadencji 2024-2029. Zapewniamy, że będziecie Państwo dumni tego wyboru." - napisano na stronie facebook Komitetu Wyborczego Wyborców Sławomira Rejmana "Razem dla Łańcuta"

źródło facebook
red.
red. dodany 23 lutego 2024
 
Odsłon: 12980

Czytaj podobne

Waszym zdaniem (15)

Najwyżej oceniane komentarze
patryk11
Oceniano 71 razy  +51
poprzednik ostawił jeno długi
patryk11
Oceniano 55 razy  +35
każdy by się zagotował, zaklejają szczelnie plakaty informacyjne o wydarzeniu kulturalnym w MDK dla mieszkańców, niech przykleją obok partyjne agitki.
Wszystkie komentarze
Zdzich Traktorzysta
Oceniano 4 razy  +2
Opublikował Pan Program Wyborczy ale została wylaczona możliwość komentarzy. Jaki w tym cel? Odwagi!
Marcin123
Oceniano 36 razy  +10
To dobry człowiek, ale zupełnie bez energii i charyzmy. CV mało imponujące. Bycie grzecznym i niekonfliktowym to za mało Panie Sławku. No i szczucie w kampanii? To się jeszcze sprawdza?
patryk11
Oceniano 55 razy  +35
każdy by się zagotował, zaklejają szczelnie plakaty informacyjne o wydarzeniu kulturalnym w MDK dla mieszkańców, niech przykleją obok partyjne agitki.
Kazek
Oceniano 44 razy  -18
Kazek
Oceniano 41 razy  -11
Mam pytanie kiedy będzie debata TV? Mam bardzo dużo pytań do obecnego burmistrza.
kozak
Oceniano 44 razy  -8
To nie jest konkurs piękności!
kozak
Oceniano 51 razy  -17
Ciekawe by było posłuchać co sądzą o aktualnym włodarzu miasta, wielce "zasłużonemu" dla naszej społeczności, mieszkańcy osiedla Trześnik? Zwłaszcza właściciele garażów! Śmiem twierdzić, że opinie o tym panu (zamierzone z małej litery) byłyby, łagodnie określając, mocno niepochlebne!
rakszawiak
Oceniano 33 razy  +3
niektórzy kandydaci powinni bez zdjęcia wystawiać ofertę kandydatury prędzej by wygrali
Władziu
Oceniano 69 razy  -11
Skoro mamy przedstawiciela obecnego włodarza, to proszę przedstawić wszystkim tutaj zgromadzonym, jakie kwoty poszły z kasy miejskiej (czyli pieniędzy mieszkańców Łańcuta) na odszkodowania za przegrane sprawy w sądzie? Krąży informacja o nawet kilkuset tysiącach złotych. Za poprzednika zdaje się takich historii nie było. Dobrze, że jest kandydat, który znowu będzie nas mieszkańców szanował, który po prostu jest stąd!
patryk11
Oceniano 71 razy  +51
poprzednik ostawił jeno długi
MGM
Oceniano 105 razy  -9
Jako osoba mieszkająca na Osiedlu Generała Maczka cieszę się że pojawił się porządny kandydat godny zaufania. Bo ten Pan co teraz siedzi na urzędzie to zupełna porażka. Jeszcze dobrze by było żeby pojawili się odpowiedni kandydaci na radnych bo ci co są ze spółdzielnią powiązani (Kuca, Opałka, Rzeszutek, Szybiak) im już trzeba podziękować i potem odpowiednio rozliczyć.
Co do patryka11 to większość inwestycji została przygotowana przez poprzedników i chwalenie się przez Burmistrza nie swoimi inwestycjami to jawna kpina.
Panie Sławomirze jesteśmy z Panem
Powodzenia.
Pozytywka
Oceniano 18 razy  +4
Co kilka dni nowy kandydat :)
Rosną jak grzyby po deszczu :)
Czekamy na kolejnych.
patryk11
Oceniano 90 razy  +4
nieszanowania mieszkańców ? inwestycja goni inwestycje w mieście, dla dobra mieszkańców i to jest nieszanowanie mieszkańców ?
ania1111
Oceniano 36 razy  +2
co ci kandydaci te rance wyciągają w dziwny sposób, chyba u jednego fotografa byli, w sumie to jeden salon został
kingabu
Oceniano 49 razy  +11
Przed mieszkańcami Łańcuta, II tura wyborów w takim razie
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu lancut.gada.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
Wszelkie prawa zastrzeżone lancut.gada.pl
Pełna wersja
Polityka Prywatności RODO Kontakt
Fotowoltaika Łańcut