SONINA
2015.04.23 20:38 | aktualizacja: 2015.04.23 20:37

Sawa Sonina w finale Okręgowego Pucharu Polski

Wczoraj po wygranej w Ropczycach zespół Sawy zapewnił sobie grę w finale.

Po bramkach Grzegorza Lekkiego w 47 minucie, Tomasza Walasa z rzutu karnegoo w 75 oraz Mateusza Kurzeji w 82, zespół Sawy pokonał gospodarzy meczu Błękitnych Ropczyce 3:2

O losach meczu w głównej mierze przesądziła sytuacja z 74. minuty, kiedy bramkarz Błękitnych otrzymał czerwoną kartkę, a gola zrzutu karnego zdobył Tomasz Walas.

- Po tej sytuacji z gospodarzy jakby uszło powietrze, a my niedługo później zdobyliśmy bramkę na wagę wygranej - powiedział Adam Domaradzki, trener Sawy.

Rywalem Sawy w finale będzie III - ligowa Resovia Rzeszów.

Błękitni Ropczyce-Sawa Sonina 2:3

Skład Sawa: Koryl - Róg, Dziedzic, Walas, Paczocha - Nycz, Świst (85 Szpunar), Graczyk ( 55 J. Baran), Bereś - Kurzeja, Lekki.

Zacznijcie w lidze wygrywać bo będzie spadek
Forum jest miejscem wymiany informacji, komentarzy oraz rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wypowiedzi zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie użytkowników portalu, członków redakcji i innych osób. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, lecz nie dotycząca spraw osobistych.
Wydawca portalu lancut.gada.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.