Pełna wersja
POWIAT ŁAŃCUT
2015.10.05 11:32 | aktualizacja: 2015.10.05 11:31

Mateusz pobiegł na piątkę!

Mieszkaniec Rogóżna w Biegu na Piątkę o Puchar Pratt & Whitney Rzeszów S.A., który w sobotę odbył się w Rzeszowie, był szybszy od ponad 300 biegaczy.

Mateusz Markowski sobotni Bieg na Piątkę o Puchar Pratt & Whitney Rzeszów S.A. ukończył na 101 pozycji w klasyfikacji OPEN, co oznacza, że wyprzedził dokładnie 312 zawodników. Na pięciokilometrowej trasie uzyskał czas 00:21:45.

Ponadto na 25. pozycji z czasem 00:17:40 uplasował się Piotr Chmaj z Łańcuta. Łańcucianina znajdziemy też na 52. miejscu: Michał Szymel osiągnął wynik 00:19:15. Miejsce 76. należało do Jacka Kiełta (00:20:39), 151. do Dariusza Stopy (00:23:20), 170. do Marcina Olbrychta (00:23:58), a 310. do Łukasza Dębskiego (00:27:57). Wszyscy panowie to także mieszkańcy Łańcuta. Jako 225. na mecie pojawił się Roman Bielówka z Bud Łańcuckich (00:25:42).

Powiat Łańcucki miał też swoją żeńską reprezentację: Bernadeta Dębska pięciokilometrowy bieg ukończyła na 157. miejscu (00:23:43), Aneta Kloc uzyskała wynik 00:26:43, co dało jej 147. pozycję (obie panie z Łańcuta). Kaję Kisałę z Handzlówki wyprzedziło 280 biegaczy (00:27:23).

Łukasz Parczyński (Warszawa), który został zwycięzcą zawodów, pokonał ten dystans w 14 minut i 10 sekund.

Oceniano 5 razy  +3
nie mateusz to mieszkaniec rogozna a redakcja z tej miejscowosci to rogozno ot co :D lizodupstwo i tyle
~ JUREK
Jak to jest na 101 miejsu jest Mateusz ,a Piotr Chmaj jest na 25 to dlaczego tytul jest o Mateuszu co to syn soltysa
Forum jest miejscem wymiany informacji, komentarzy oraz rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wypowiedzi zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie użytkowników portalu, członków redakcji i innych osób. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, lecz nie dotycząca spraw osobistych.
Wydawca portalu lancut.gada.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.