Pełna wersja
GŁUCHÓW
2016.04.20 11:33 | aktualizacja: 2016.04.20 11:37

Zawody wędkarskie "Mistrz Feedera" rozstrzygnięte

W niedzielny poranek na zalewie "Korczak" w Głuchowie zostały rozegrane zawody wędkarskie "MISTRZ FEEDERA", zorganizowane przez Koło Nr 20 w Łańcucie.

28 zawodników z Łańcuta Rzeszowa, Przeworska, Żołyni i Rakszawy W ystartowało w niedzielnych zawodach wędkarskich w Głuchowie. - Mimo słonecznej aury ryby brały sporadycznie, a w siatkach "lądowały" przeważnie płocie, jazie oraz leszcze - relacjonuje Roman Noga z Koła Nr 20 w Łańcucie.

Rywalizację wygrał RYSZARD NAPORA z wynikiem 3865 g, na drugim miejscu uplasował się KONRAD RZEMIEŃ - 3470 g, a na trzecim BARTOSZ JAGUSZTYN z wynikiem 2435 g. Pozostałe miejsca premiowane zajęli kolejno: 4.TOMASZ GÓRKA, 5.BARTOSZ LELEK, 6.ROMAN NOGA.

Puchar za największą rybę zawodów odebrał "MISTRZ FEEDERA" RYSZARD NAPORA za pięknego karasia złocistego o wadze 2040 g.

- Serdeczne podziękowania dla sponsorów zawodów: Feeder Baits - Bartosz Lelek oraz s klepowi wędkarskiemu Jazgarz - Mateusz Kowal za ufundowanie nagród od miejsc 1-6. Zwycięzcom gratulujemy, a pozostałym zawodnikom dziękujemy za przybycie i sportową rywalizację - dodaje Roman Noga.

KOŁO NR 20 W ŁAŃCUCIE/red.
KOŁO NR 20 W ŁAŃCUCIE/red. dodany 20 kwietnia 2016

Odsłon: 6463

Czytaj podobne

Waszym zdaniem (0)

Brak wpisów, Twój komentarz może byc pierwszy.
Forum jest miejscem wymiany informacji, komentarzy oraz rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wypowiedzi zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie użytkowników portalu, członków redakcji i innych osób. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, lecz nie dotycząca spraw osobistych.
Wydawca portalu lancut.gada.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.