ROGÓŻNO
2014.08.18 09:27 | aktualizacja: 2014.08.18 09:42

Szarotka - Błękit

Relacja z niedzielnego meczu łańcuckiej A klasy.

Błękit Żołynia od pierwszych minut wysokim pressingiem starał się wymusić błąd na obronie Szarotki. Już w 7 minucie po dośrodkowaniu w okolicach 16 piłkę do własnej bramki skierował grający na prawej obronie Michał Skupień. Zabrakło komunikacji z bramkarzem, który wyszedł do piłki w momencie podania.

Do końca pierwszej połowy zawodnicy Błękitu grali pressingiem, jednak wynik do przerwy nie uległ zmianie.

Pierwsze minuty II połowy należały do Sylwestra Koby, który w ciągu 2 minut strzelił dwie bramki. Pierwsza bezpośrednio z rzutu rożnego, kiedy to bramkarz Szarotki, który wybiegł poza 16 nie zdążył wrócić do bramki. Druga to strzał z ponad 30 metrów.

Po golach Koby Błękit spokojnie rozgrywał piłkę miedzy sobą, nie forsując tempa. Szarotka obudziła się dopiero ok. 70 minuty, kiedy to składną akcję Marka i Michała Skupnia zamienił na bramkę B. Skupień. 10 minut później to również on wykończył dośrodkowanie Mateusza Skupnia i pięknym “szczupakiem" strzelił bramkę na 2:3.

Do końca spotkania Szarotka miła jeszcze kilka okazji na zmianę wyniku, jednak w bramce Żołyni dobrze bronił doświadczony Wiktor Filip.

-Straciliśmy bramki po błędach, które nie powinny mieć miejsca. Wystąpiliśmy dziś w składzie, który nie do końca wyglądał tak, jakbym chciał. Strzeliliśmy bramki po dwóch składnych akcjach, a straciliśmy po swoich błędach - podsumował mecz trener Rogóżna Marek Sawicki.

SZAROTKA ROGÓŻNO - BŁĘKIT ŻOŁYNIA 2-3 (0-1)

BRAMKI : B. Skupień 2 (70, 77) - Michał Skupień (7 - samobójcza), Koba 2 (60, 62).

SZAROTKA : Łukasz Pokrywka - Paweł Dąbek, Michał Skupień, Kamil Skupień, Kamil Hęnclik, - Marek Skupień, Mateusz Markowski, Mateusz Skupień, Michał Lis - Łukasz Wąsacz, Bartłomiej Skupień.

BŁĘKIT : Wiktor Filip - Łukasz Wawrzaszek, Damian Lic, Rafał Noworol, Krzysztof Urban - Dawid Czaja, Łukasz Rupar, Patryk Jagustyn, Bartłomiej Wawrzaszek - Sylwester Koba, Tomasz Lach.

redakcja
redakcja dodany 18 sierpnia 2014

Odsłon: 5177

Czytaj podobne

Waszym zdaniem (0)

Brak wpisów, Twój komentarz może byc pierwszy.
Forum jest miejscem wymiany informacji, komentarzy oraz rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wypowiedzi zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie użytkowników portalu, członków redakcji i innych osób. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, lecz nie dotycząca spraw osobistych.
Wydawca portalu lancut.gada.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.