Pełna wersja
ŁAŃCUT
2016.11.23 06:52 | aktualizacja: 2016.11.23 06:56

Sokoły samodzielnym liderem

73:70 dla Łańcucian - takim wynikiem zakończył się sobotni mecz na szczycie I Ligii Koszykówki Sokół Łańcut vs Spójnia Stargard - podsumowanie Sokół Łańcut TV.

Spotkanie rozpoczęło się wynikiem 11:0 dla gospodarzy, ale straty zostały odrobione już na początku drugiej połowy. W całym spotkaniu Spójnia ścigała drużynę z Podkarpacia. W czwartej kwarcie, po kolejnym remisie, drużyna ze Stargardu wysunęła się na prowadzenie. Na 19 sekund przed końcem meczu wynik prezentował się na korzyść Spójni 63:61. Po zarządzonej przez trenera Dariusza Kaszowskiego przerwie gospodarze dzięki akcji Jerzego Koszuty doprowadzili do remisu.

Ostatecznie dogrywka po akcjach Macieja Klimy i Marcina Sroki zakończyła się na korzyść Sokołów.

Kolejne spotkanie Sokoły rozegrają na wyjeździe. Termin meczu z Kotwicą Kołobrzeg został wyznaczony na 26 listopada, godz. 18:00.

Relacje z treningów i meczy uzupełnione o wywiady z trenerami i zawodnikami można teraz śledzić na kanale Sokół Łańcut Tv pod adresem: http://www.youtube.com/channel/UC4pntw5oZqGONlQ_SEdwXZg/videos.

Oceniano 3 razy  +1
A SPAR odgapił od łączy nas piłka, Jagiellonia TV, Legia Warszawa TV itd.? To jest chyba normalny proces rozwoju promocyjnego. Przemyśl trochę co piszesz 'as".
~ as
Oceniano 5 razy  +1
odgapione od Sparu
Forum jest miejscem wymiany informacji, komentarzy oraz rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wypowiedzi zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie użytkowników portalu, członków redakcji i innych osób. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, lecz nie dotycząca spraw osobistych.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
Wydawca portalu lancut.gada.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.