Pełna wersja
ROGÓŻNO
2014.09.22 12:14 | aktualizacja: 2014.09.22 12:30

Szarotka Rogóżno - Grom Handzlówka

Szarotka przystępujaca do tego spotkania po dotkliwej porażce z Albigową, od samego początku przejęła inicjatywę na boisku i już w 7 minucie bramkę z bliskiej odległości, po podaniu Michała Skupnia, strzelił Żółtek.

Jednak już w kolejnej minucie spotkania, po rzucie rożnym, z głowy bramkę na 1-1 strzelił kapitan drużyny Gromu Daniel Florek.

Mimo straty gola, Szarotka nadal przeważała w tej części gry. W 20 minucie płaskim strzałem w długi róg piłkę w bramce umieścił Michał Skupień.

Przy wyniku 2-1 gra nieco się uspokoiła, a inicjatywę na boisku przejął Grom. Jednak wszędobylski Kamil Skupień przerywał ataki gości. Pod koniec I połowy wynik na 3-1, po identycznej akcji jak w 7 minucie, podwyższył Żołtek.

Druga połowa to nerwowy początek po stronie Szarotki. Zawodnicy Gromu przeważali, jednak znowu akcje przyjezdnych zatrzymywał Kamil Skupień. W 77 minucie gościom udało się strzelić kontaktowa bramkę na 3-2.

Swoją sytuację miał Marek Skupień, jednak świetną obroną popisał się bramkarz gromu.

W doliczonym czasie gry, po rzucie rożnym, przyjezdni mieli szansę na wyrównanie. W zamieszaniu w polu karnym Szarotki piłka odbiła się od zawodników, jednak ta wylądowała na poprzeczce.

Szarotka Rogóżno - Grom Handzlówka 3:2 (3:1)

Bramki: Żółtek 2 (7), (43), Michał Skupień (19) - Florek (8), Kogut (77).

Zawodnik meczu: Kamil Skupień

redakcja
redakcja dodany 22 września 2014

Odsłon: 5842

Czytaj podobne

Waszym zdaniem (0)

Brak wpisów, Twój komentarz może byc pierwszy.
Forum jest miejscem wymiany informacji, komentarzy oraz rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wypowiedzi zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie użytkowników portalu, członków redakcji i innych osób. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, lecz nie dotycząca spraw osobistych.
Wydawca portalu lancut.gada.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.