Pełna wersja
ŁAŃCUT Łańcut
2018.04.10 10:12 | aktualizacja: 2018.04.10 10:14

Medale "Zielonych"

W dniu 7.04.2018 roku ósemka zawodników z Ludowego Uczniowskiego Klubu Sportowego "ZIELONI ŁAŃCUT" startowała w zawodach Pucharu Polski w wyciskaniu sztangi leżąc klasycznym w Puławach

Oto osiągnięte wyniki:

1. Marta Sroczyk - zdobyła trzy złote medale. W wadze do 52kg w grupie wiekowej juniorek do lat 23, w grupie wiekowej seniorek i zwyciężyła w klasyfikacji OPEN juniorek do lat 23 wynikiem 105,96pkt.Wilks'a.

2. Monika Sroczyk - zwyciężyła w grupie wiekowej seniorek w wadze do 57kg i zajęła trzecie miejsce w kategorii OPEN seniorek wynikiem 110,99pkt.Wilks'a.

3. Aleksandra Trojnar - wywalczyła V miejsce w wadze do 63kg w grupie wiekowej juniorek do lat 23. Osiągnięty wynik 62.5kg.

4. Gabriela Kubicka - wywalczyła VI miejsce w wadze do 57kg w grupie wiekowej juniorek do lat 18 wynikiem 47.5kg.

5. Michał Osikowski - ostatecznie zakończył zawody na VI miejscu w wadze do 66kg w grupie wiekowej juniorów do lat 18. Osiągnięty wynik 105kg.

6. Karol Budziwół - zdobył srebrny medal w wadze do 83kg w grupie wiekowej juniorów do lat 20 wynikiem 145kg.

7. Hubert Kłak - zdobył srebrny medal w wadze do 74kg w grupie wiekowej juniorów do lat 23 i osiągnął wynik160kg.

8. Andrzej Paszko - wywalczył srebrne medale w wadze do 74kg w grupie wiekowej seniorów wynikiem 150kg.

Drużynowo zawodniczki zajęły III miejsce i zdobyły puchar w klasyfikacji drużynowej kobiet z wynikiem 339,01 pkt.Wilks'a..

A.Bielecki/Red
A.Bielecki/Red dodany 10 kwietnia 2018

Odsłon: 2846

Czytaj podobne

Waszym zdaniem (0)

Brak wpisów, Twój komentarz może byc pierwszy.
Forum jest miejscem wymiany informacji, komentarzy oraz rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wypowiedzi zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie użytkowników portalu, członków redakcji i innych osób. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, lecz nie dotycząca spraw osobistych.
Wydawca portalu lancut.gada.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.