Pełna wersja
ROGÓŻNO
2014.10.06 10:17 | aktualizacja: 2014.10.06 10:20

Szarotka Rogóżno - Palkovia Palikówka

Szarotka Rogóżno pewnie i wysoko pokonała Palkovię Palikówke prowadząc do przerwy już 4:0. Kibice gospodarzy podziwiać mogli trzy bramki w wykonaniu Marcina Pacuły.

Po raz pierwszy zawodnik piłkę w bramce umieścił głową, po rzucie rożnym Michała Skupnia.

Dwa kolejne gole miejscowi zdobyli po błędach drużyny z Palikówki. Najpierw w zamieszaniu pod bramką gości piłkę przechwycił Pacuła, który następnie z bliskiej odległości pokonał bramkarza Palkovii.

Trzecia bramka to złe podanie Pietraszka - prosto pod nogi Pacuły, który tym razem przelobował bramkarza przyjezdnych.

Przed przerwą czwartą bramkę dla Szarotki strzelił Marek Skupień.

Druga połowa to nerwowa gra graczy Szarotki. Palkovia, po kilku roszadach w składzie, lepiej prezentowała się na boisku, skutkiem czego honorową bramkę dla gości zdobył Pietraszek.

Po stracie bramki gracze z Rogóżna nie popełniali większych błędów, a pod koniec meczu wynik na 5:1 podwyższył Marek Skupień.

Szarotka Rogóżno - Palkovia Palikówka 5:1 (4:0)

Bramki: M. Pacuła 3 (14,25,30), Marek Skupień 2 (40,74) - Pietraszek.(48)

Gracz meczu: Marcin Pacuła

redakcja
redakcja dodany 6 października 2014

Odsłon: 4300

Czytaj podobne

Waszym zdaniem (0)

Brak wpisów, Twój komentarz może byc pierwszy.
Forum jest miejscem wymiany informacji, komentarzy oraz rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wypowiedzi zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie użytkowników portalu, członków redakcji i innych osób. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, lecz nie dotycząca spraw osobistych.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
Wydawca portalu lancut.gada.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.