Pełna wersja
ŁAŃCUT
2021.03.22 14:00 | aktualizacja: 2021.03.22 13:59

Medale dla zawodników "Zielonych"

W dniach 20-21.03.2021 r. w Będzinie został rozegrany Puchar Polski w Wyciskaniu Sztangi Leżąc Klasycznym pod patronatem Prezydenta Miasta - Eliminacje do Mistrzostw Europy w Rosji

Łańcut w zawodach reprezentowało z powodzeniem trzech zawodników z Ludowego Uczniowskiego Klubu Sportowego "ZIELONI". Siostry Aleksandra i Gabriela Blajer oraz Hubert Kłak. W związku z wprowadzonymi obostrzeniami rządu trener zdecydował o udziale w zawodach tylko zawodników pełnoletnich, którzy w bardzo trudnych warunkach (brak dostępu do sal treningowych) prowadzili treningi co utrudniło normalny cykl przygotowań do sezonu.

-Było ciężko były emocje były łzy radości i smutku ale ostatecznie wszystko skończyło się zdobyciem trzech medali. Zdobyte medale cieszą podwójnie zważywszy na fakt, że siostry Ola i Gabrysia Blajer w tym sezonie zmieniły grupę wiekową z juniorek do lat 20 na juniorki do lat 23 czyli były najmłodsze rocznikowo w grupie startujących. Wystartowały również bez kompleksów do rywalizacji z seniorkami.- mówi trener Adam Bielecki

Oto osiągnięte wyniki:

1. Aleksandra Blajer - zdobyła srebrny medal w grupie wiekowej młodzieżowców w wadze do 52 kg. wynikiem 72.09 PKT IPF) a uzyskany wynik w boju 75 kg uplasował zawodniczkę na IV miejscu w grupie seniorek.

2. Gabriela Blajer - zdobyła dwa medale brązowy w grupie wiekowej młodzieżowców wynikiem (65.53 PKT IPF) i srebrny w wadze do 57 kg w grupie seniorek wynikiem 72.5kg.

3. Hubert Kłak - startując z lekkim urazem mięśnia ukończył rywalizację na miejscu V w wadze do 83 kg. Uzyskany wynik 170 kg.

-Podsumowując start jestem zadowolony z występów podopiecznych. Kończąc dziękuję wszystkim w naszym mieście którzy wspierają działalność sportową małych klubów- mówi trener Adam Bielecki

Red
Red dodany 22 marca 2021

Odsłon: 2115

Czytaj podobne

Waszym zdaniem (0)

Brak wpisów, Twój komentarz może byc pierwszy.
Forum jest miejscem wymiany informacji, komentarzy oraz rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wypowiedzi zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie użytkowników portalu, członków redakcji i innych osób. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, lecz nie dotycząca spraw osobistych.
Wydawca portalu lancut.gada.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.