REKLAMA
Pełna wersja
REKLAMA
ŁAńCUT Łańcut
2018.03.14 13:07 | aktualizacja: 2018.03.14 13:07

Ranny oddalił się w nieznanym kierunku

Policjanci oraz strażacy prowadzili wczoraj w nocy poszukiwania 27-letniego mieszkańca Łańcuta. Wspólne działania zakończyły się sukcesem.
Ranny oddalił się w nieznanym kierunku

Wczoraj, po godz. 22, do dyżurnego łańcuckiej komendy zatelefonował zdenerwowany mieszkaniec Łańcuta. Mężczyzna obawiał się, o swojego 27-letniego kolegę, który wyszedł z domu i udał w nieznanym kierunku. Jak wynikało z przekazanych informacji, mężczyzna był ranny w rękę i mógł potrzebować pomocy medycznej. Policjanci ustalili również, że 27-latek może próbować targnąć się na własne życie.

Funkcjonariusze zapoznali się z rysopisem zaginionego i przystąpili do poszukiwań. Do akcji zaangażowano kilkunastu policjantów, psa tropiącego, strażaków z PSP w Łańcucie oraz strażaków ochotników.

Nad ranem, dzięki informacji przekazanej przez mieszkańca Łańcuta, funkcjonariusze odnaleźli zaginionego mężczyznę w piwnicy jednego z bloków. Był pijany. Badanie stanu trzeźwości wykazało w jego organizmie prawie promil alkoholu. 27-latek trafił pod opiekę lekarzy.

KPP Łańcut/Red
KPP Łańcut/Red dodany 14 marca 2018
 
Odsłon: 10400

Czytaj podobne

Waszym zdaniem (1)

~ sss
Oceniano 11 razy  +7
No i o co było tyle krzyku? Chłopak się upił, przespał gdzie popadło, nad ranem wróciłby do domu. Strażacy i policjanci mają lepsze rzeczy do roboty np. niesienie pomocy tym naprawdę potrzebującym, albo spanie w radiowozie koło Zgody.
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu lancut.gada.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
Wszelkie prawa zastrzeżone lancut.gada.pl
Pełna wersja
Polityka Prywatności RODO Kontakt
Fotowoltaika Łańcut