Pełna wersja
CZARNA Materiał Promocyjny
2019.03.20 06:51 | aktualizacja: 2019.03.20 08:00

Nowa myjnia w Czarnej

Nowoczesna bezdotykowa myjnia samochodowa przy drodzę wojewódzkiej 881 już otwarta. 3 stanowiska, specjalny oprysk do felg, odkurzacz oraz "rozmieniarka" pieniędzy.
Nowa myjnia w Czarnej

Nowością jest dodatkowa opcja oprysku do felg, mieszanki specjalnie przygotowanego środku, który pozostawiony przez chwile wyczyści felgi naszego samochodu. Możemy również skorzystać z odkurzacza i tak zwanej "rozmieniarki" pieniędzy, która rozmieni w niej nawet 100 złotych.

Myjnia znajduje się przy drodzę wojewódzkiej nr 881, między Czarną a Medynią Głogowską.

Swoje auto możemy umyć o każdej godzinie, myjnia czynna jest 24h na dobę.

Artykuł sponsorowany
Udostępnij:   Śledzik   Facebook   GG   Twitter   Blip
Artykuł sponsorowany dodany 20 marca 2019
 
Odsłon: 4554

Czytaj podobne

Waszym zdaniem (1)

robb
Oceniano 9 razy  +1
Gratuluje! 3 myjnie w czarnej, jak kiedyś budki z kebabami w łańcucie. Teraz to każdy pozarabia....:) No, ale świadczy to o bogactwie rozumu inwestorów.....
Forum jest miejscem wymiany informacji, komentarzy oraz rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wypowiedzi zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie użytkowników portalu, członków redakcji i innych osób. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, lecz nie dotycząca spraw osobistych.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
Wydawca portalu lancut.gada.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Wszelkie prawa zastrzeżone lancut.gada.pl
Pełna wersja