Pełna wersja
ŁAŃCUT Łańcut
2019.03.22 11:42 | aktualizacja: 2019.03.22 11:43

Szybszy dojazd do potrzebujących

Karetka w budynku Fili MDK przy ul. Podzwierzyniec w Łańcucie będzie stacjonować od 1 kwietnia 2019. Będzie to 24 godzinny zespół wyjazdowy.
Szybszy dojazd do potrzebujących

Kontrakt z NFZ na udzielanie świadczeń przez zespół karetki będzie mieć Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Rzeszowie, która wygrała ogłoszony konkurs.

Zespół pogotowia będzie miał do dyspozycji karetkę pogotowia z oznaczeniem “P" (podstawowy).

Dzięki zespołowi na Podzwierzyńcu skróci się czas dotarcia do potrzebujących mieszkających m. in w Woli Dalszej, Woli Małej, Dąbrówkach, Rakszawie, jak i również mieszkańców Łańcuta.

Red
Udostępnij:   Śledzik   Facebook   GG   Twitter   Blip
Red dodany 22 marca 2019
 
Odsłon: 5430

Czytaj podobne

Waszym zdaniem (1)

SynBiskupa
Oceniano 6 razy  +6
Powodzenia w korkach :P Bez łącznika ta karetka będzie stała w korkach :P
Forum jest miejscem wymiany informacji, komentarzy oraz rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wypowiedzi zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie użytkowników portalu, członków redakcji i innych osób. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, lecz nie dotycząca spraw osobistych.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
Wydawca portalu lancut.gada.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Wszelkie prawa zastrzeżone lancut.gada.pl
Pełna wersja