Pełna wersja
ŁAŃCUT
2014.07.28 14:29 | aktualizacja: 2014.07.28 14:50

Łańcuccy kolarze na ROAD MARATON

W minioną sobotę w Nowym Sączu rozegrany został jednodniowy wyścig kolarski na dystansie 78 km i przewyższeniu 1300 m.

W ROAD MARATON wzięło udział trzech członków Łańcuckiego Towarzystwa Cyklistów:

Dominik CYBURT, Sebastian CIEŚLACHOWSKI i Krzysztof MICHNO.

Trasa przebiegała po terenach Beskidu Sądeckiego. Rowerzyści wyruszyli z Nowego Sącza i jechali przez Obrantową - Lipnicę Wielką-Korzenną - Grybów - Mystków - Nowy Sącz. Do rywalizacji stanęło 120 kolarzy. Łańccucy rowerzyści bardzo dobrze poradzili sobie z wymagającą trasą uzyskując następujące wyniki:

KRZYSZTOF MICHNO - w KAT. A zajął 2 miejsce, a w klasyfikacji OPEN - 5 miejsce, z czasem 2.23.51,68,

SEBASTIAN CIEŚLACHOWSKI - w KAT. B zajął 13 miejsce, a w klasyfikacji OPEN - 36 miejsce, z czasem 2.34.46,70,

DOMINIK CYBURT - w KAT. H zajął 4 miejsce, a w klasyfikacji OPEN 47, z czasem 2.36.09,56.

Prezes ŁTC Tadeusz Dubiel/Redakcja
Prezes ŁTC Tadeusz Dubiel/Redakcja dodany 28 lipca 2014

Odsłon: 3413

Czytaj podobne

Waszym zdaniem (0)

Brak wpisów, Twój komentarz może byc pierwszy.
Forum jest miejscem wymiany informacji, komentarzy oraz rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wypowiedzi zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie użytkowników portalu, członków redakcji i innych osób. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, lecz nie dotycząca spraw osobistych.
Wydawca portalu lancut.gada.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.