2016.10.22 16:58 | aktualizacja: 2016.10.25 07:52

Mecz na szczycie dla Sawy

Foto

Opis ze strony Sawy Sonina:

W sobotnim meczu 13. kolejki klasy okręgowej Sawa Sonina pokonała na własnym stadionie Jedność Niechobrz 2:1. Sawa nie tylko zanotowała czwarty ligowy triumf z rzędu, ale jednocześnie nie przegrała dziesięciu ostatnich meczów !!

Oba zespoły nie bały się zagrać ofensywnie, a co ważne oba potrafią zagrać piłką. Pierwsza połowa była dość wyrównana, rozsądna gra w defensywie obu zespołów nie pozwalała na zbyt wiele rywalom. Sawa wyszła na prowadzenie w 36 minucie spotkania po bramce Jakuba Barana, który miał przy tej okazji sporo szczęścia, piłka bowiem po jego strzale odbiła się niefortunnie przed bramkarzem Jedności myląc go, odbiła się od poprzeczki, a następnie od jego głowy i wpadła do siatki.

W drugiej połowie meczu oba zespoły miały swoje szanse na zmianę wyniku. Jedność Niechobrz w drugiej połowie chciała za wszelką cenę wyrównać stan meczu. I miała ku temu kilka dogodnych sytuacji, lecz albo ich zawodnicy mieli rozregulowane celownik albo nasz cały blok defensywny z naszym bramkarzem stawał na wysokości zadania. Nasza drużyna również miała swoje okazje m. in strzał Przemysława Nycza w poprzeczkę i strzał Grzegorza Słoniny, który nie trafił z najbliższej odległości w dogodnej sytuacji bramkowej. W 89 minucie nasza drużyna podwyższyła prowadzenie w meczu na 2:0. Po dobrze przeprowadzonym kontrataku w polu karnym faulowany był Zbigniew Sobek sędzia wskazał na rzut karny, który skutecznie zamienił na bramkę Szymon Paczocha. W doliczonym czasie gry Jedność Niechobrz zdobyła honorowe trafienie, a jej autorem był Paweł Trznadel.

Oceniano 12 razy  +8
Brawo Panowie brawo brawo !!! do końca rundy komplet punktów musi byc!!
Forum jest miejscem wymiany informacji, komentarzy oraz rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wypowiedzi zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie użytkowników portalu, członków redakcji i innych osób. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, lecz nie dotycząca spraw osobistych.
Wydawca portalu lancut.gada.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.