2017.03.19 22:32 | aktualizacja: 2017.03.20 07:29

13 przegrana Klubu Sportowego Dąbrówki.

KS Dąbrówki - Korona Rzeszów 2: 4 (2:1)

Mecz odbył się na stadionie w Woli Dalszej.

Opis ze strony KS Dąbrówki :

Od początku spotkania to Korona narzuciła swój styl i tempo gry. Gościom bardzo szybko udało się strzelić bramkę dającą im prowadzenie. Dąbrówki z czasem starały się odgryzać i w 30 minucie spotkania, po dobrze wyprowadzonej kontrze i dośrodkowaniu Bielca strzał głową oddał Lech i wyrównał stan spotkania. Siedem minut później Dąbrówki objęły prowadzeniu po przejęciu piłki w wyniku pressingu doskonałym strzałem w okienko bramki Korony popisał się Lech. Na przerwę Dąbrówki schodziły prowadząc 2:1.

Po przerwie Korona Rzeszów za wszelką cenę chciała wyrównać stan rywalizacji i stwarzała coraz większe zagrożenie pod bramką Dąbrówek. W 55 minucie spotkania goście wyrównali stan spotkania. Dąbrówki od 61 minuty meczu grały w 10, ponieważ Piotr Sobuś obejrzał dwie żółte, a w konsekwencji czerwoną kartkę. W tym momencie obie drużyny przestały kalkulować, żadnej nie satysfakcjonował remis i parły do zdobycia gola. Wyścig ten wygrała Korona i w 70 minucie meczu zdobyła bramkę. Dąbrówki próbowały zdobyć bramkę wyrównującą narażając się na kontry. W 89 minucie meczu goście przypieczętowali swoje zwycięstwo strzelając bramkę na 4:2.

LWA
LWA dodany 19 marca 2017

Odsłon: 4670

Czytaj podobne

Waszym zdaniem (0)

Brak wpisów, Twój komentarz może byc pierwszy.
Forum jest miejscem wymiany informacji, komentarzy oraz rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wypowiedzi zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie użytkowników portalu, członków redakcji i innych osób. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, lecz nie dotycząca spraw osobistych.
Wydawca portalu lancut.gada.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.