Pełna wersja
KOWNO, LITWA
2017.05.29 07:14 | aktualizacja: 2017.05.29 07:18

Z Litwy przywiozą kolejne medale MŚ

Mistrzostwa Świata w wyciskaniu sztangi leząc Kowno-Litwa odbyły się w dniach 23-27.05.2017 r. W zawodach wzięło udział 4 zawodników Ludowego Uczniowskiego Klubu Sportowego "Zieloni" łańcut.

Zdobyte miejsca:

Marta Sroczyk - zdobyła złoty medal w grupie wiekowej juniorek do lat 23 w kategorii wagowej do 52kg wynikiem 115 kg.

Andrzej Paszko - zdobył srebrny medal w grupie wiekowej juniorów do lat 23 w kategorii wagowej do 66kg wynikiem 205kg poprawił własny Rekord Polski o 14kg.

Aleksandra Trojnar - zdobyła 4 miejsce w grupie wiekowej juniorek do lat 18 w kategorii wagowej do 63kg wynikiem 80kg.

Monika Sroczyk wywalczyła 4 miejsce w grupie wiekowej seniorek wynikiem 110kg.

Oceniano 1 raz  +1
Kamil Stoch tez zdobył na olimpiadzie 2 medale prawda ? W tej dyscyplinie też są obecnie 2 różne konkurencje tyle że nie są organizowane w jednym miejscu...
~ arek
Oceniano 2 razy  0
Co 2 m-ce mistrzostwa świata ? co to za dyscyplina ?
Forum jest miejscem wymiany informacji, komentarzy oraz rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wypowiedzi zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie użytkowników portalu, członków redakcji i innych osób. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, lecz nie dotycząca spraw osobistych.
Wydawca portalu lancut.gada.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.