Pełna wersja
ŁAŃCUT Łańcut
2019.10.23 11:19 | aktualizacja: 2019.10.23 11:20

Dwa srebrne i cztery brązowe

W dniu 20.10.2019 roku w Tarnowskich Górach województwo śląskie odbyły się zawody Pucharu Polski w wyciskaniu sztangi leżąc klasycznym - eliminacje do Mistrzostw Świata Pilsen-Czechy 2020 r.

Startujący w zawodach juniorzy o puchary i medale walczyli w grupach wiekowych do lat 16, 18, 20 i 23 i klasyfikowani byli w kategorii OPEN z wykorzystaniem przelicznika IPF. Seniorzy rywalizowali w kategoriach wagowych. Nasz powiat i miasto z powodzeniem w zawodach promowali zawodnicy Ludowego Uczniowskiego Klubu Sportowego "ZIELONI" Łańcut siostry Aleksandra i Gabriela Blajer, Marta Sroczyk i Hubert Kłak którzy wywalczyli łącznie sześć medali w tym dwa srebrne i cztery brązowe.

Oto osiągnięte rezultaty końcowe:

1. Aleksandra Blajer - wywalczyła srebrny medal w kategorii OPEN juniorek do lat 20 i brązowy medal w grupie wiekowej seniorek w wadze do 52kg wynikiem 65kg/580,31 pkt.

2. Gabriela Blajer - zdobyła brązowy medal w grupie wiekowej seniorek w kategorii wagowej do 57kg wynikiem 62.5kg/540,66pkt.

3. Marta Sroczyk - wywalczyła srebrny medal w grupie wiekowej seniorek w kategorii wagowej do 52kg wynikiem 75kg/658,42pkt.

4. Hubert Kłak - zdobył dwa brązowe medale. W grupie wiekowej juniorów do lat 23 poprawił o 1kg własny rekord Polski wynikiem 171kg/761,98pkt. Drugi medal wywalczył w grupie wiekowej seniorów w wadze do 74kg.

-Zawodnikom serdecznie gratuluję osiągniętych wyników, a osobom które wspierają działalność naszego klubu serdecznie dziękuję- mówi trener Adam Bielecki.

Red
Red dodany 23 października 2019

Odsłon: 3899

Czytaj podobne

Waszym zdaniem (0)

Brak wpisów, Twój komentarz może byc pierwszy.
Forum jest miejscem wymiany informacji, komentarzy oraz rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wypowiedzi zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie użytkowników portalu, członków redakcji i innych osób. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, lecz nie dotycząca spraw osobistych.
Wydawca portalu lancut.gada.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.