Pełna wersja
ŁAŃCUT
2021.08.21 21:07

Stal wróciła na swój stadion

Dziś po ponad rocznej przerwie SPEC Stal Łańcut zagrała mecz na swoim stadionie po remoncie murawy. Pierwszym przeciwnikiem beniaminka IV ligi była drużyna z Jarosławia.

W pierwszej kolejce Stal przegrała 2:1 z Izolatorem Boguchwała, w drugiej kolejce pokonała 0:4 Orła Przeworsk. Dziś od 7 minuty musiała gonić wynik po golu Pawła Hassa. W 51 minucie wyrównał Paweł Róg, w 78 minucie ponownie Hass dał prowadzenie gościom z Jarosławia. W doliczonym czasie gry Jakub Chrupcała podwyższył wynik na 1:3

SPEC Stal Łańcut- JKS Jarosław 1:3 (0:1)

Red
Red dodany 21 sierpnia 2021

Odsłon: 3990

Czytaj podobne

Waszym zdaniem (0)

Brak wpisów, Twój komentarz może byc pierwszy.
Forum jest miejscem wymiany informacji, komentarzy oraz rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wypowiedzi zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie użytkowników portalu, członków redakcji i innych osób. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, lecz nie dotycząca spraw osobistych.
Wydawca portalu lancut.gada.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.