Pełna wersja
ŁAŃCUT
2021.09.21 07:30 | aktualizacja: 2021.09.21 07:30

Siostry Blajer z medalami

W dniach 17-19.09.2021 roku w Skierniewicach odbyły się IX Mistrzostwa Polski w Trójboju Siłowym Klasycznym - eliminacje do Mistrzostw Świata Juniorów TSK w Szwecji. W zawodach wystartowało łącznie 286 zawodników.

I tym razem swój start mogą zaliczyć do bardzo udanych siostry Aleksandra i Gabriela Blajer. Mimo przejścia od tego roku z grupy wiekowej juniorek do lat dwudziestu do grupy wiekowej juniorek do lat 23 zdobyły w zawodach łącznie pięć medali. Osiągnięte wyniki dobrze prognozują na przyszłość.

Zawodniczki od czterech lat startują w barwach Ludowego Uczniowskiego Klubu Sportowego "ZIELONI" Łańcut przy Zespole Szkół Technicznych. Zostały powołane do Kadry Narodowej Polski Juniorek. Obecnie studiują na Uniwersytecie Rzeszowskim.

Oto osiągnięte wyniki:

1. Aleksandra Blajer - zdobyła złoty medal w grupie wiekowej juniorek do lat 23 i srebrny w grupie wiekowej seniorek w wadze do 52kg - wynikiem 330 kg 83,60 punktów IPF.

2. Gabriela Blajer - zdobyła dwa srebrne medal w grupie wiekowej juniorek do lat 23 i w grupie wiekowej seniorek w wadze do 57kg wynikiem 345 kg 81,79 punktów IPF.

- Ponadto w kategorii OPEN wszystkich startujących w mistrzostwach juniorek Aleksandra wywalczyła medal brązowy a Gabrysia zakończyła mistrzostwa na miejscu czwartym. Podsumowując zawodniczkom gratuluję osiągnięć sportowych i dziękuję wszystkim w naszym mieście którzy wspierają naszą działalność. - mówi Adam Bielecki, trener LUKS Zieloni Łańcut

Red
Red dodany 21 września 2021

Odsłon: 6243

Czytaj podobne

Waszym zdaniem (0)

Brak wpisów, Twój komentarz może byc pierwszy.
Forum jest miejscem wymiany informacji, komentarzy oraz rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wypowiedzi zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie użytkowników portalu, członków redakcji i innych osób. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, lecz nie dotycząca spraw osobistych.
Wydawca portalu lancut.gada.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.