Pełna wersja
ŁAŃCUT
2022.11.10 13:11 | aktualizacja: 2022.11.10 13:12

3 punkty zostają w Łańcucie

We wczorajszym meczu drużyna MKS Paradiso Łańcut odniosła kolejne zwycięstwo w Podkarpackiej I Lidze Kobiet. W zaciętym meczu siatkarki wygrały z SST Mark-Bud Lubcza Racławówka.

-W pierwszej partii nie wszystko szło po naszej myśli i uległyśmy drużynie z Racławówki do 21. Drugi set wyglądał zdecydowanie lepiej w wykonaniu naszego zespołu. Popełniałyśmy mniej błędów i udało się zakończyć go 25:22 dla nas. W 3 secie można było obejrzeć dużo ciekawych i długich akcji z obu stron. Kluczowym elementem w naszej ekipie była zagrywka i obrona. Wypracowaną przewagę potrafiłyśmy utrzymać do końca seta wygrywając go ostatecznie do 19. W ostatnim decydującym dla nas secie po gonitwie za przeciwnikiem odrobiłyśmy straty i w końcowce meczu zachowałyśmy chłodną głowę kończąc mecz 3:1. W trudnych momentach meczu potrafiłyśmy sprawić przeciwnikowi kłopoty zagrywką oraz odrzucić ich od siatki. Dobre ustawienia w obronie oraz czytanie gry pozwoliło na obronę dużej ilości mocnych ataków. - można przeczytać na stronie klubu

MKS Paradiso Łańcut - SST Mark-Bud Lubcza Racławówka 3:1 (21:25, 25:22, 25:19, 25:23)

W I kolejce łańcucianki wygrały z TSV Sanok 0:3

Red
Red dodany 10 listopada 2022

Odsłon: 3092

Czytaj podobne

Waszym zdaniem (0)

Brak wpisów, Twój komentarz może byc pierwszy.
Forum jest miejscem wymiany informacji, komentarzy oraz rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wypowiedzi zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie użytkowników portalu, członków redakcji i innych osób. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, lecz nie dotycząca spraw osobistych.
Wydawca portalu lancut.gada.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.