ŁAŃCUT
2015.03.01 17:40

Pewne zwycięstwo SPAR-u na koniec sezonu II ligi

Łańcucka drużyna w ostatnim meczu tego sezonu z Zarzecza wywiozła 3 punkty.

Od początku spotkania z GKS-em Zarzecze, SPAR kontrolował przebieg meczu i szybko zdobył 2 gole (3' Kadłubkiewicz, 5' Dawidziak). Pomimo nikorzystnego wyniku, drużyna gospodarzy nie poddawała się i co jakiś czas straszyła strzałami z dystansu. W dwóch sytuacjach kapitalnie bronił bramkarz łańcuckiej drużyny. Worek goli rozwiązał się między 9 a 19 minutą, kiedy to SPAR-owi udało się strzelić 5 bramek. W tym czasie tylko raz gospodarze odpowiedzieli celnym trafieniem. Do przerwy: 1:6 dla łańcucian.

W drugiej połowie zespół z Łańcuta grał spokojnie, pilnując korzystnego wyniku. Gospodarze jednak przez cały mecz grali bardzo ambitnie. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 2:8.

W meczu zadebiutowali: Patryk Lutak (Grom Handzlówka, za Chrzana w poprzednim meczu dostał czerwoną kartkę), Mateusz Walkowicz (grający trener Wisłok Czarna) oraz Paweł Bróż (ostatnio Jawor Krzemienica, od nowego sezonu najprawdopodobniej również Wisłok Czarna).

GKS Zarzecze - SPAR Łańcut Futsal Team 2-8 (1-6)

SPAR: Lutak - Dawidziak, Micał, Kłeczek, Walkowicz, Kadłubkiewicz, Bróż, Jaśkiewicz, Paluch.

Przebieg spotkania:

3' 0:1 Kadłubkiewicz

5' 0:2 Dawidziak

8' 1:2 GKS Zarzecze

11' 1:3 Micał

12' 1:4 Paluch

15' 1:5 Kłeczek

19' 1:6 Walkowicz

28' 2:6 GKS Zarzecze

29' 2:7 Micał

34' 2:8 Jaśkiewicz

SPAR Łańcut/Red.
SPAR Łańcut/Red. dodany 1 marca 2015

Odsłon: 3360

Czytaj podobne

Waszym zdaniem (0)

Brak wpisów, Twój komentarz może byc pierwszy.
Forum jest miejscem wymiany informacji, komentarzy oraz rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wypowiedzi zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie użytkowników portalu, członków redakcji i innych osób. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, lecz nie dotycząca spraw osobistych.
Wydawca portalu lancut.gada.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.